پاسخ سوال هفتم

سوال: آیا با استفاده از «قانون جذب» می‌توانم برای فرد دیگری (مثلا؛ همسر یا فرزندم) خواسته‌ای را جذب کنم؟

پاسخ:

این سوال توسط افراد مختلفی پرسیده می‌شود. مادرانی که نگران آینده فرزندانشان هستند و برای آن‌ها بهترین ایده‌ها را می‌خواهند، دوستی که برای دوستش شرایط و اتفاقات خوبی را می‌خواهد و یا معمولا خانم‌هایی که می‌خواهند برای همسرشان کسب‌وکار پر درآمدی را خلق کنند.

باید درک کنید؛ شما نمی‌توانید چیزی، شرایطی یا تجربیاتی را (مثبت یا منفی) برای دیگران جذب یا خلق کنید.(حتی اگر فقط بهترین‌ها را برای آن‌ها بخواهید.)

چراکه؛ هر فردی «نقطه تمرکز»، افکار، احساسات، الگوهای ذهنی و به دنبال آن ارتعاشات خود را دارد که به‌راحتی با چیزی که شما می‌خواهید برای او جذب کنید هماهنگ نخواهد شد! شما نمی‌توانید برای فردی، شرایط یا تجربیاتی (مثبت یا منفی) را جذب کنید، زیرا آن‌ها آزادی عمل دارند. جذب/ خلق یا آفرینش هر فردی تاثیر گرفته از الگوهای فکری و تصورات ذهنی خودش است. هر فردی تسلط ارتعاشی بر وجود خود دارد. همه‌چیز بستگی به فرد دارد.

ما حتی نمی‌توانیم ارتعاشات روزمره و الگوهای ذهنی کسی را درک کنیم. تمام افراد بازتاب جوهره ارتعاشی که می‌فرستند (خوب یا بد) را دریافت می‌کنند.

ما نمی‌توانیم برای شخص دیگری جذب کنیم، زیرا (به بیان بهتر) آن فرد «نقطه تمرکز» و «نقطه جذب» خود را دارد.

قانون جذب بر این اساس استوار است که ما ضمیر ناخودآگاه خود را دوباره برنامه‌ریزی می‌کنیم و با این کار فرصت‌هایی را به زندگی خود جذب می‌کنیم که به ما دررسیدن به اهدافمان کمک می‌کند. سپس باید بر اساس این فرصت‌ها اقدام کنیم. به این اقدام، «عمل/اقدام الهام گرفته» می‌گویند.

درنتیجه هر فردی باید این اقدامات الهام گرفته لازم را انجام دهد و هیچ‌کس دیگری نمی‌تواند این کار را برای او انجام دهد.

پس؛ ازنظر کار ذهنی و اقدام فیزیکی همه‌چیز به عهده خود فرد است.

(به یاد داشته باشید، همه‌چیز مربوط به همسویی با خواسته‌هایی است که می‌خواهیم نشان دهیم و سپس اقدام کردن)

جمع‌بندی:

شما فقط می‌توانید از دیگران برای جذب تجربیات لذت‌بخش، حمایت کنید. البته اگر خودشان تمایل عمیقی برای این کار نشان دهند.

در این موقعیت، وقتی سعی می‌کنید چیزی را به زندگی آن‌ها جذب کنید که آن‌ها می‌خواهند، حتما می‌توانید کمکشان کنید.

کاری که می‌توانید انجام دهید الهام بخشیدن به دیگران و ایجاد انگیزه در آن‌هاست. بهترین مسیر برای کمک به آن‌ها این است که؛ خودتان از روند «قانون جذب» نتایج خوبی گرفته باشید. آنگاه «قدرت تاثیر گذاری» شما بسیار بیشتر می‌شوید.

سپس شما می‌توانید آموزش‌های مربوط به قانون جذب را در هر فرمتی به آن‌ها هدیه دهید (بازهم تکرار می‌کنم؛ اگر ذهن باز و پذیرایی برای درک این موضوع دارند)

مطمئن شوید که این شخص دقیقاً درک می‌کند که «قانون جذب» چیست و چگونه کار می‌کند. ذهن باز و پذیرای آن‌ها بقیه مسیر را طی خواهد کرد تا آن‌ها به نتایج مطلوب و تجربیات لذت‌بخش برسند.


نویسنده: مهدی حدادیان

سایت: زندگی ناب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *