پاسخ سوال هجدهم

اگر کمی درباره «قانون جذب» بلد باشید، می‌دانید؛ هر چیزی که در زندگی‌تان تجربه می‌کنید با افکاری که فکر می‌کنید و احساساتی که احساس می‌کنید مطابقت دارد (که ارتعاش شما نامیده می‌شود) همین طور میدانید که قانون جذب با ارتعاش شما مطابقت دارد.

به بیان بهتر؛ کلید اجازه دادن به «قانون جذب» برای تطبیق شما با خواسته هایتان این است که بفهمید افکار غالب ذهن شما مهم هستند (و احساسات شما محصول جانبی طبیعی افکار شما هستند.)

در واقع، شما همیشه در حال انتخاب افکار خود هستید. اما ممکن است همیشه آگاهانه انتخاب نکنید. ممکن است گاهی اوقات ناخودآگاه یا به صورت پیش فرض انتخاب کنید.

اگر افکار بااحساس خوب شرایط احساس خوبی را به خود جذب می‌کنند، به نظر من انتخاب آگاهانه افکاری که احساس خوبی دارند، موضوع بسیار ارزشمندی است. (این مهمترین موضوعی است که باید درک کنیم.)

«قانون جذب» صریح، واضح و روشن  است. آنچه فکر می‌کنید و احساس می‌کنید و آنچه در دنیای شما ظاهر می‌شود همیشه یکسان است.

خبر خوب این است که از همان وقتی‌که تمرکز افکار خود را  از موارد منفی و چیزهایی که دوست ندارید تجربه شان کنید، برمی‌دارید و می‌برید روی افکار و موضوعات خوش احساس،  ارتعاش خود را افزایش می‌دهید. در نتیجه به فردی بهتر تبدیل می‌شوید.

جمع‌بندی:

 بپذیرید که «قانون جذب» فقط با ارتعاش شما مطابقت دارد.سپس دو مرحله زیر را هر روز انجام دهید:

مرحله 1: تمام تلاش خود را بکنید تا هر روز صبح  را با ارتعاش بالا آغاز کنید. کارهای ساده ای مثل؛ مدیتیشن، قدردانی و تمرکز روی جنبه‌های مثبت زندگی ارتعاش شما را ازایش می‌دهد.

مرحله 2: طول روز از «احساس خود» آگاه باشید.

پیشنهاد می‌کنم در طول روز مکث کنید و به این فکر کنید که «چه افکاری در ذهنتان می‌چرخند؟ این افکار چه احساسی دارند؟ اگر احساس خوبی می‌دهند، آن‌ها را گسترش دهید.(حتی به میزان کم) اگر احساس منفی به همراه دارند، سعی کنید با تمرکز روی موضوعات خوش احساس (دستیابی به افکار احساسی بهتر )آن‌ها را تغییر دهید.


نویسنده: مهدی حدادیان

سایت: زندگی ناب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *