پاسخ سوال نوزدهم

ماهیت قانون جذب؛

مورد اول: 

شما با افکارتان می‌توانید تجربیات زندگی‌تان را خلق کنید. هر فکری یک ارتعاش مخصوص به خود دارد و به دنبال آن احساس می‌آید.
طبق «قانون جذب» وقتی افکاری دارید که به شما احساس خوبی می‌دهند یعنی در حال جذب «احساس خوب» بیشتر هستید و برعکس.
توضیح بیشتر: افکاری که در سر می‌پرورانید (الگوهای فکری) با چیزهایی که جذب می‌کنید نسبت مستقیم دارند. افکار قدرتمند شما ارتعاشی دارند که قانون جذب به آن پاسخ می‌دهد. وقتی افکارتان قدرتمند شوند شما صاحب احساسات (بد یا خوب) طبق تمرکزتان می‌شوید.
احساس خوب همیشه نشان می‌دهد که در مسیر جذب چیزهای خوبی قرار دارید.احساس بد نشان می‌دهد که در مسیر جذب چیزهای ناخواسته و منفی قرار دارید.

مورد دوم: 

چیزی که تمرکز خود را روی آن نگه می‌داریم، همیشه گسترش می‌یابد! سوال اینجاست؛ آیا چیزی که روش تمرکز کردید همان چیزی ست که می‌خواهید بیشتر تجربه‌اش کنید یا نه؟
درنتیجه؛ کانون تمرکز شما مهم است. احساسات مهم‌ترین راهنمای شما هستند. وقتی درباره موضوعی حرف می‌زنید، رفتار می‌کنید یا فکر می‌کنید و «احساسات خوب» را تجربه می‌کنید، همان احساس خوب را گسترش می‌دهید.
یعنی در حال جذب شرایط و اتفاقاتی هستید که احساس خوب بیشتر برایتان به همراه دارد.
درنتیجه؛ از نحوه احساستان می‌توانید بگویید بر روی کدام جنبه تمرکز کرده‌اید و سپس با تمرین می‌توانید کانون تمرکزتان را دائم تغییر دهید.
درواقع«کانون تمرکز» خود را بروی مواردی ببرید که «احساس خوب» به شما می‌دهند. افکار متفاوت در ذهن خود ایجاد کنید.
زیبایی «قانون جذب» اینکه؛ احساس خوب، باعث جذب اهداف، افراد و شرایطی می‌شود که از همان احساس خوب را بیشتر تجربه خواهید کرد.
تنها چیزی که واقعا اهمیت دارد این است که به احساس خود توجه کنید و سعی کنید با تمرکز روی موضوعات خوب، انرژی‌تان به‌گونه‌ای جریان یابد که برای شما احساس خوب بیشتری به همراه بیاورد

نکته کلیدی این است؛ که از نحوه عملکرد قانون جذب آگاه‌ شوید و کنترلی که بر زندگی خوددارید را درک کنید.


نویسنده: مهدی حدادیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *