پاسخ سوال شانزدهم

سوال چگونه می‌توانم تا جای ممکن مانع جذب چیزهای منفی در زندگی‌ام بشوم؟

پاسخ:

ابتدا باید درک کنید؛ وقتی به موضوع منفی مهمی فکر می‌کنید و با تمرکز ارتعاش آن را صادر می‌کنید، ازنظر زمانی «شکافی» بین این ارتعاشات و جذب آن موضوع وجود دارد.

حالا اگر این موضوع موردتوجه شما چیزی است که نمی‌خواهیدش، این شکاف به شما فرصت می‌دهد تا توجه خود را بیشتر و بیشتر بر آنچه می‌خواهید معطوف کنید. شاید بپرسید چگونه؟ با توجه به احساسات خود!

اگر دوست دارید اتفاقات خوش‌آیند و لذت‌بخش در جهت خواسته‌تان در زندگی رخ دهد باید افکار و حتی کلامتان را از طریق «احساسات» هدایت کنید.

نگران نباشید! کار سختی پیش رویتان نیست! برای این کار باید مطمئن شوید افکاری که در ذهن دارید،  کلماتی که بر زبان می‌آورید و اعمالتان با «احساس خوب» تغذیه می‌شوند.

درواقع امکان ندارد شما نسبت به موضوعی احساس خوب داشته باشید، بارها این احساس خوب را تجربه یا تکرار کنید و باعث شوید اتفاقات بد در رابطه با آن موضوع برایتان رخ دهد!

البته برعکس این موضوع هم برایتان کار می‌کند؛ امکان ندارد شما نسبت به موضوعی احساس بد داشته باشید، بارها این احساس بد را تجربه یا تکرار کنید و باعث شوید اتفاقات خوبی در رابطه با آن موضوع برایتان رخ دهد!

درنتیجه؛ مهم‌ترین چیز این است که به نحوه احساسات خود توجه کنید و تا می‌توانید به دنبال حرکت به سمت  «احساس خوب» باشید.

به خاطر بسپارید!

بر هر فکر یا موضوعی تمرکز کنید، چه آن را بخواهید و چه آن را نخواهید، ارتعاشات آن را فعال می‌کنید، از آن دعوت می‌کنید تا در زندگی‌تان ظاهر شود. درنتیجه به‌سوی شما خواهد آمد.

درون هر خواسته‌ای آنچه می‌خواهید و آن چیزی که نمی‌خواهید، باهم وجود دارد. این لازمه تعادل در کائنات است.(مثبت و منفی باهم) شما حق انتخاب دارید و انتخاب درست این است که بر چیزی تمرکز کنید که می‌خواهید. 

سپس پاسخ سوال شماره 4 را مطالعه کنید:

چه‌کار کنم بیشتر وقت‌ها در زندگی‌ام چیزهای خوب را جذب کنم؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *