مگاپست قانون جذب

دانشمندان با تجزیه و تحلیل فعالیت های الکترومغناطیسی مغز به اطلاعات بسیار مهمی درباره نحوه فکر، یادگیری،رویاپردازی و سایر فرآیند ها  دست پیدا کرده اند.

تحقیقات طیف مختلفی از فرکانس های مربوط به مغز را در زمان حالت های مختلف نشان داده است.

دلتا: فرکانس های بسیار پایین که در زمان خواب عمیق منتشر میشوند. در این حالت ذهن خودآگاه در پایین ترین سطح فعالیت خود قرار دارد.

تتا: وقتی از خواب بیدار می شوید ولی هنوز کامل بیدار نیستید، حالت تتا است. بدن خواب است اما ذهن تقریبا بیدار وفعال است. در واقع وقتی شروع به بیدار شدن می کنید ارتعاش صعود می کند در حالت تتا قرار می گیرد. فرکانس هایی با طول موج بیشتر که بین خواب و بیداری ارسال میشوند. اینجا زمانی است که میتوانید وارد ضمیر ناخودآگاه شوید.

دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که بهترین زمان برای ورود به ضمیر ناخودآگاه همین حالت است.

از آنجا که فاصله ای بین ضمیر ناخودآگاه و ذهن خودآگاه نیست، ذهن ما بیشتر قابل برنامه ریزی است.

ضمیر ناخودآگاه در فرکانس ارتعاشی تتا عمل می کند که همان سطح هیپنوتیزم است شما می توانید اطلاعات را مستقیم وارد آن کنید.

آلفا: بعد از بیداری، تتا به ارتعاش بالاتری می رسد به نام آلفا که خودآگاه آرام است (دارید بیدار می شوید و کارهای اولیه صبح مثل صبحانه خوردن را انجام می دهید). مغز بدون کمترین تلاشی  وارد وضعیت آلفا میشود.

بتا: در این حالت مغزتان از آلفا یعنی خودآگاه آرام به سمت بتا می رود که همان خودآگاه فعالی است. به محل کارتان میروید. ما بیشتر ساعات بیداری خود را صرف توجه به دنیای بیرون و کار با امواج بتا میکنیم.

فرکانس هایی با طول موج بسیار بالا دارند و به هنگام فکر آگاهانه متساعد میشوند.

و بعد به خانه برمی گردید و به استراحت می پردازید کم کم به آرامش میرسید. مغزتان به فرکانس ارتعاشی پایین تر یعنی آلفا یا خودآگاه آرام می رود. در هنگامی که آرامش شما بیشتر میشود ( مثلا وقتی که داخل رختخواب هستید) شروع می کنید از آلفا به تتا رفتن و در نهایت به خواب می روید و از تتا به دلتا می روید.

پس یکبار دیگر مرحله تتا را تجربه میکنید. پس باز هم وارد ضمیر ناخودآگاهتان میشوید و بهترین فرصت برای تمرین را پیدا میکنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *