تجربه‌های واقعی از قانون جذب توسط افراد مشهور

کدام یک از افراد مشهور از «قانون جذب» استفاده می‌کنند؟

اگر دوست دارید بفهمید که افراد مشهور (زمانی که یک فرد معمولی بودن) چگونه با «قانون جذب» به بالاترین سطح  توانایی و موفقیت در زندگی و حوزه کاری خود رسیده اند، میتوانید این مقاله را تا آخر بخوانید.

نفر اول: ویل اسمیت

ویلارد کارول اسمیت جونیور متولد ۱۹۶۸ بازیگر و تهیه‌کنندهٔ فیلم است. او تاکنون سه بار نامزد دریافت جایزه اسکار ، برنده چهار جایزه گرمی و یک جایزه گلدن گل وب شده است. فیلم‌های او تا سال ۲۰۱۶ بیش از ۷٫۵ میلیارد دلار در گیشه‌های جهانی فروش داشته‌اند.

ویل اسمیت میگوید: هر چیزی در این دنیا ممکن است اگر 100% باور داشته باشید که می‌توانید به هر چیزی که می‌خواهید میرسید.

داشتن یک تصویر واضح ازآنچه می‌خواهید یا آنچه می‌خواهید باشید بسیار مهم است.

وقتی هدفی دارید، نباید اجازه دهید تحت تأثیر محدودیت‌هایی که فکر می‌کنید محیط برای شما ایجاد کرده است، قرار گیرد.

در مورد این فکر کنید؛ به برادران رایت گفته شد که انسان نمی‌تواند پرواز کند که در آن زمان واقعا درست به نظر می‌رسید.

با این حال، آن‌ها تصویر روشنی ازآنچه می‌خواستند به آن برسند داشتند که پرواز کردن مانند پرنده‌ها بود. آن‌ها بااراده‌ای مصمم از تمرکز روی «واقعیت» خودداری کردند و در نهایت آن واقعیتی که ما امروز از آن بهره‌مند هستیم (پرواز کردن) را جذب کردند.

درک کنید که:

قدرت انتخاب دارید شما می‌توانید نتیجه زندگی خود را انتخاب کنید.چیزها برای شما اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه با انتخاب واضح آنچه می‌خواهید به آن‌ها اجازه دهید.

زندگی به کسانی پاسخ می‌دهد که خواسته‌های روشن و متمرکزی را مطرح می‌کنند. با این حال، شما باید تمرکز و نگرشی داشته باشید که هرگز در ازای شنیدن جواب «نه» تسلیم نشوید و کار را رها نکنید.


نفر دوم: اپرا وینفری

مجری برنامه تلویزیونی«اپرا» ، بازیگر که برنده جایزه اسکار هم شده است. اپرا وینفری به عنوان ثروتمندترین آمریکایی آفریقایی‌تبار قرن بیستم رتبه‌بندی شده است .وی در میان قدرتمندترین افراد جهان در رتبهٔ ۴۵ قرار دارد. در این قسمت گزیده‌ای از حرف‌های اورا میخوانیم.

یک زندگی متوسط زمانی ایجاد می‌شود که شما متوسط بودن را به عنوان یک روش تفکر درست در زندگی بپذیرید. زمانی که از خود فقط بهترین‌ها را انتظار دارید، استانداردهایی ایجاد می‌کنید که تنها با ایجاد بهترین سبک زندگی برای تان هماهنگ است. در نتیجه؛ بالاترین و عالی ترین چشم‌انداز ممکن را برای زندگی خود ایجاد کنید، زیرا همان چیزی می‌شوید که باور دارید.

مورد بعدی این است؛ شکرگزاری! شکرگزاری کنید تا چیزهای خوب بیشتری به سمت تان جاری شوند. هر روز روی سه چیزی که دارید تمرکز کنید و بابت داشتن آن‌ها از خداوند سپاس‌گزار باشید.


نفر سوم: جیم کری

بازیگر و استندآپ کمدین برنده جایزه گلدن گلوب

زمانی که خیلی معروف نبودم، برای خودم چکی به مبلغ 10،000،000 دلار به عنوان دستمزد بازیگری نوشتم.

به خودم 3 سال مهلت دادم و تاریخ آن را در روز شکرگزاری سال 1995 گذاشتم. آن را در کیفم گذاشتم و آنجا نگه میداشتمش.

درست قبل از عید شکرگزاری 1995 متوجه شدم که قرار است 10،000،000 دلار برای بازی در فیلم احمق و احمق‌تر به دست بیاورم.

تجسم کردن اهداف زندگی تان را آنقدر قوی کنید که شما را وادار کند 100% خود را به آن‌ها متعهد کنید.

با ایجاد  یک جدول زمانی خاص برای تحقق اهداف تان، خود را متعهد و مسئول نگه‌دارید. همچنین این کار به شما کمک می‌کند تمرکز خود را حفظ کنید.

هرگز تخیل خود را دست کم نگیرید. این می تواند سوختی باشد که شما را به سمت ایجاد سبک زندگی مورد نظر سوق می‌دهد.


نفر چهارم: آرنولد شوارتزنگر

بدن‌ساز، بازیگر، سیاستمدار و تاجر

بزرگ‌ترین ابزاری که در اختیاردارید، ذهن تان است. هنگامی که کنترل کامل ذهن خود را به دست گرفتید، هیچ محدودیتی برای کارهایی که می‌توانید انجام دهید وجود ندارد، زیرا اجازه نمی‌دهید افکار شکست دهنده شما را عقب نگه‌دارند.

این همان فرآیندی است که من در بدن‌سازی استفاده کردم. به شما توصیه میکنم؛ تصویری ازآنچه می‌خواهید باشید ایجاد کنید  و سپس آن تصویر را طوری زندگی کنید که گویی از قبل برای شماست.

اگر آنقدر فقیر هستید که توانایی پرداخت مادیات را ندارید، به این معنی نیست که باید زندگی خود را به شیوه ای ضعیف دنبال کنید. قرار نیست تا آخر عمر این‌گونه باشید. به شرطی که با طرز فکر و اقدامات یک فرد میلیونر جلو بروید آنگاه سبک زندگی یک میلیونر را خواهید داشت.

استیو چندلر،خبرنگار داستانی جالب درباره آرنولد شوارتزنگر تعریف می‌کند. در سال 1976، زمانی که آرنولد به‌عنوان یک قهرمان بدن‌ساز شهرت کمی داشت، چندلر برای مصاحبه با او فرستاده شد. آرنولد به چندلر گفت که قصد دارد به بزرگ‌ترین ستاره هالیوود تبدیل شود.

ازنظر چندلر ،آرنولد مطمئناً شبیه ستاره هالیوود به نظر نمی‌رسید. چندلر که کاملا گیج شده بود از آرنولد پرسید که چگونه می‌خواهد این کار را انجام دهد.

آرنولد توضیح داد: این همان فرآیندی است که من در بدن‌سازی استفاده کردم. کاری که شما انجام می‌دهید این است که تصوری از اینکه چه کسی می‌خواهید باشید ایجاد کنید و سپس در آن تصویر زندگی کنید که گویی از قبل درست بوده است.

تصور کنید چندلر در سال 1984 وقتی خواند که “ترمیناتور” آرنولد را به موفق‌ترین ستاره هالیوود تبدیل کرده است، چه فکری کرد؟


نفر پنجم: جان جونز

جاناتان دوایت جان جونز  زادهٔ ۱۹ ژوئیه ۱۹۸۷ در راچستر، نیویورک است. این رزمی‌کار ترکیبی  دو بار متوالی قهرمان نیمه‌سنگین‌وزن مسابقات یواف‌سی شده است. او یکی از بهترین رزمی‌کاران ترکیبی تمام ادوار به شمار می‌رود که در سن ۲۳ سالگی توانست کمربند قهرمانی یواف‌سی را تصاحب کرده و به عنوان جوان‌ترین قهرمان تاریخ این مسابقات معرفی شود.

جان جونز  میگوید: من به «قانون جذب» اعتقاددارم و معتقدم که می‌توانید چیزها را به وجود بیاورید. معتقدم وقتی می‌دانید به کجا می‌روید و می‌دانید چه می‌خواهید، کائنات راهی برای کمک به شما دارد.

خواسته‌هایتان را آنقدر جسورانه بیان کنید که مجبور شوید آن را به نتیجه برسانید.

باور داشتن به توانایی‌های خود، شما را از موانع عبور می‌دهد تا خواسته‌هایتان محقق شود.


نفر ششم: استیو هاروی

استیو هاروی متولد ۱۷ ژانویهٔ ۱۹۵۷ است. او یک روانشناس، جامعه‌شناس ، استندآپ کمدین، هنرپیشه، مجری برنامه تاک شو، تهیه کننده تلویزیونی اهل ایالات متحده آمریکا است. وی نویسنده دو کتاب به نام‌های؛  مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن و کتاب مانند یک فرد موفق فکر کن مانند یک فرد موفق عمل کن است.

استیو هاروی میگوید: «خوبی، خوبی را جذب می‌کند». شما باید درک کنید؛ یک آهنربا هستید. هر چه که هستید، همان چیز را به سمت خود می‌کشانید.

اگر فرد مثبت و مهربان هستید، افراد مثبت و مهربان بیشتری را به سمت خود میکشانید.

شما نمی‌توانید منفی فکر کنید و انتظار یک زندگی مثبت را داشته باشید. زندگی ای که برای خود می‌خواهید بر اساس انرژی است که در جهان خرج می‌کنید.

اگر هدفی را در ذهن خود می‌بینید، درباره خودتان و آن احساس خوبی دارید، می‌توانید آن را به دست آورید. این واقعا درست است.


جمع بندی:

به فلسفه، تجربه و گفته‌های این افراد فکر کنید، به دستاوردهای آن‌ها نگاه کنید و از خود بپرسید که آیا واقعا همان چیزی نیست که باید آن را بپذیرید و انجامش دهید؟

وقتی این همه مدرک وجود دارد که نشان میدهد افراد موفق برای تغییر زندگی خود به قانون جذب اعتقاد داشتند، پس دیگر منتظر چه هستید؟

همین حالا یادگیری «قانون جذب» را آغاز کنید.


گردآوری: مهدی حدادیان


یک پیشنهاد مرتبط برای شما

به «قانون جذب» علاقه‌مندید؟ می‌خواهید یک روش ساده برای به‌کارگیری اصولی آن یاد بگیرید؟پیشنهاد می‌کنیم در این چالش 5 روزه شرکت کنید:

85درصد تخفیف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *